ТРЦ Nikolsky у Харкові повноцінно відновлює роботу

Никольский


У середині вересня 2022 року для відвідувачів відкриється  перший та другий поверх ТРЦ Nikolsky. У середині жовтня планується відкриття третього поверху. Зараз в ТРЦ ведуться активні роботи по відновленню фасаду, інженерного обладнання та внутрішнього оздоблення на 3-4 поверхах. Перший та другий поверхи вже практично відновлені та готові прийняти відвідувачів.

17 червня був відкритий мінус перший поверх торговельного центру. Наразі на мінус першому поверсі працюють близько 30 магазинів, зокрема, Сільпо, Фокстрот, Акварель, МастерZoo, EVA та інші, загальною площею близько 8500 кв. м, що складає 85% всіх площ підземного поверху. У найближчий час планується відкриття ще декількох магазинів включаючи Цитрус. Таким чином, працююча площа буду складати більше 90%.

Максим Гаврюшин, операційний директор Budhouse Group:

«Підземний поверх ТРЦ працює у скорочену режимі. Ми серйозно відносимось до правил безпеки. В нашому торговельному центрі неодноразово проводилися навчання з персоналом: як діяти під час повітряних тривог. Також ми запрошували в ТРЦ співробітників ДСНС для консультацій та разом розробляли алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій. ТРЦ Nikolsky обладнано зручним укриттям на мінус другому поверсі на паркінгу. Час евакуації складає всього декілька хвилин. Перевагою нашого торговельного центру залишається наявність безпечного входу з метро та підземний паркінг».

На жаль, показники роботи об’єкту ще далекі до довоєнних, але незважаючи на постійні обстріли північної та східної частини міста життя у Харкові триває. Місто потребує відновлення інфраструктури, у тому числі торговельної. За оцінками мобільних операторів у місті зараз знаходиться біля 780 тис. мешканців. Обороти орендарів поступово збільшуються. У середньому товарообіг працюючих орендарів мінус першого поверху складає 45% від довоєнного. Але є орендарі, які навіть перевищують довоєнні показники або близькі до них — в першу чергу це ювелірні вироби та електроніка. Відвідуваність працюючого поверху складає 35-40%. Ми очікуємо значного збільшення відвідуваності після відкриття магазинів взуття та одягу на першому та другому поверхах.

Никольский

Нагадаємо, що на початку березня 2022 року один з найбільших ТРЦ Харкова зазнав ракетного удару, внаслідок чого були пошкоджені обладнання, внутрішнє оздоблення, елементи фасаду. У травні девелопер проєкту Budhouse Group прийняв рішення про відновлення ТРЦ. У червні був відкритий мінус перший поверх.