У Харкові опалюватимуть не всі будинки

Батарея

Взимку у Харкові частина будинків буде без опалення.

Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської ОВА Сергій Магдисюк, передає СтройОбзор з посмланням на "Об'єктив".

Мова йде 500 будинків, у які подати теплоносій неможливо через їхнє руйнування.

"У Харкові теплоносій планується подати до всіх будинків, які мають на те технічну можливість, які не зруйновані внаслідок обстрілів. За нашою інформацією, сьогодні налічується близько 500 будинків, куди не буде подано тепло. По всьому місту воно буде. Це інформація на сьогодні . Що буде завтра чи післязавтра - ніхто не знає. Це неможливо спрогнозувати", - зазначив він.

Щодо області, директор департаменту зазначив, що у Балаклії опалення буде. В Ізюмі, де зруйновано центр міста, тепла не буде, але в мікрорайонах, де будинки та котельні вціліли, воно буде подано.

У Куп'янську, за попередньою інформацією, система вціліла - і теплопостачання, і електропостачання, і газопостачання. У місті є проблеми з водовідведенням, їх влада вирішуватиме найближчим часом.

"У Вовчанську всі котельні цілі. Запаси пелетів, щепи, дров є. Якщо буде відключено газопостачання, ми перейдемо на альтернативні варіанти, у нас там є котельні. Ми надамо людям у повному обсязі послугу теплопостачання", - наголосив Сергій Магдисюк

У селах, де люди живуть у приватному секторі, відновлюються газо- та електропостачання. Якщо не буде газу, держава забезпечить людей дровами.