У Харкові відкрилося нове відділення «Укрпошти»

харьков

Нове відділення поштового зв'язку «Укрпошти» було відкрито сьогодні, 16 червня, на пр. Героїв Харкова, 91, передає СтройОбзор із посиланням на офіційний сайт міста.

Як зазначив генеральний директор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський, відкриття відділення планувалося ще до війни. Але потім, з початком бойових дій, у будівлі було пошкоджено вікна. Однак це не завадило розширенню мережі. Вибите скло замінило новим, і вже сьогодні відділення приймає перших відвідувачів.

харьков

Зазначимо, що до зони обслуговування відділення входить понад 250 будинків, низка шкіл та організацій. А це – 2,5 тис. харків'ян, понад 500 з яких – пенсіонери. Нове відділення забезпечене трьома операційними вікнами, а також двома доставковими ділянками, які обслуговують піші кур'єри та листоноші. Спеціалісти відділення готові надавати харків'янам 52 послуги, серед яких – доставка пенсій, преси та рахунків за комунальні послуги, а також відправлення та видача посилок та переказів. Крім того, там можна придбати марку «Російський військовий корабель... ВСЕ!» та надіслати благодійну листівку до лав ЗСУ та ДСНС.

Графік роботи відділення: з понеділка по п'ятницю – з 9:00 до 17:00, у суботу – з 9:00 до 15:00 (неділя – вихідний). Поштовий індекс: 61050.