У місті готуються відкривати пункти обігріву

Обогрев

Міська влада за допомогою міжнародних партнерів та благодійних організацій готується до розгортання пунктів обігріву в усіх районах Харкова.

Зокрема, їх збираються розгорнути у 20 зупинках-укриттях та 40 наметах. Крім того, харків’яни матимуть можливість зігрітися у школах та клубах за місцем проживання. За словами міського голови, резервними пунктами обігріву також можуть стати станції метрополітену.

Ігор Терехов зауважив, що частина пунктів обігріву вже має необхідне обладнання, яке Харкову, зокрема, передають благодійники та міста-партнери. Втім, станом на сьогодні, місто все ще потребує додаткових наметів, обігрівачів на альтернативних джерелах живлення, дров’яних печей для приготування їжі тощо.

 

«Опалювальний сезон, в який ми входимо, буде дуже важкий. Це виклик для всіх харків’ян, як і для всіх українців в цілому. Ми дуже ретельно готуємося, бо розуміємо, що дуже багато повинні зробити для того, щоб зберегти життя харків’ян. Ми сформували певний план дій і, якщо у вас буде така можливість, розраховуватимемо на вашу допомогу», - зазначив мер Харкова.