Від нічного обстрілу Харкова постраждав центр, Немишлянський та Слобідський район
![Фото](/sites/default/files/styles/news_main_image/public/2022-08/7BF7A62D-2E2D-44E5-889E-89F7BD2354F3.jpeg?itok=me31G-3m)
.Постраждав коледж, пошкоджено комунікації критичної інфраструктури, у кількох житлових будинках вилетіли шибки, осколками посічено кілька тролейбусів.
Там, куди потрапили ворожі ракети, немає нічого, що хоча б віддалено нагадувало військові об'єкти.
«Вони б'ють виключно по цивільній інфраструктурі, намагаючись позбавити нас навчальних закладів, транспорту, а людей їхнього житла», - повідомив Ігор Терехов.
Ніхто, на щастя, не загинув