Видатки на ремонт будинків, постраждалих після обстрілів, буде збільшено

Відновлення будинку

За рахунок вільного залишку бюджетних коштів та перерозподілу раніше затверджених бюджетних призначень планується збільшити видатки на відновлення житлового фонду, постраждалого після обстрілів.

Відповідні зміни було внесено до бюджету Харківської міської територіальної громади на 2023 рік, передає СтройОбзор.

Як повідомили у Департаменті бюджету і фінансів, це пов'язано з надходженням субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти в сумі 76,2 млн грн.

Видатки на відновлення житлового фонду збільшать на 150 млн грн, поточний та капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем теплопостачання та постачання холодної і гарячої води - на 110 млн грн, реконструкцію та капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі - на 40 млн грн, забезпечення безперебійного функціонування комунальних підприємств та установ - на 105,5 млн грн.

Також 31,5 млн грн планується спрямувати на фінансування військових частин у рамках «Комплексної Програми розвитку цивільного захисту, підвищення рівня громадської безпеки та забезпечення заходів щодо підготовки територіальної оборони Харківської міської територіальної громади на 2018-2025 роки».