Відновлення Каравану буде коштувати 150 млн

Караван

Як повідомили в офісі компанії DCH I&RE, що здійснює управління трьома ТРЦ Караван в Києві, Дніпрі та Харкові, наразі розпочато інженерно-технічну експертизу харківської будівлі, мета якої проаналізувати стан металоконструкцій та інженерних систем.
За три місяці керівництво компанії очікує на отримання висновків щодо подальшого безпечного використання будівлі торгового центру, а також проектних рішень по його повному відновленню.
Орієнтовний бюджет відбудови складатиме 150 млн. грн.

«Після отримання висновків експертизи та остаточних прорахунків, до осені цього року ми плануємо вже розпочати відновлюванні роботи. Сподіваємось обійтись без різних форс-мажорів та все встигнути в строк. Ми дуже скучили за нашим «Караваном» у Харкові, це – флагман нашої мережі. Тому, знову інвестуємо, віримо і робитимемо все, щоб й надалі виправдовувати довіру наших гостей, повернути стабільний попит серед орендарів, дивувати та дарувати нові враження харків’янам», – прокоментувала Ірина Поварчук, генеральний директор DCH I&RE.

Так виглядає Караван зараз

Нагадаємо, що будівля торгового центру Караван впродовж перших місяців 2022 року декілька разів потерпала від ворожого ракетного обстрілу міста. Найбільшої шкоди об’єкт зазнав 7 квітня, коли в результаті пожежі, що виникла після обстрілу, загорівся дах та верхні поверхи будівлі.