Земельну ділянку, на якій Ярославський з Ротшильдом хотіли побудувати найбільший у Європі шопінг Молл -забирають

Ділянка напроти «Металісту»

У підприємства хочуть відсудити земельні ділянки вартістю майже 30 млн грн, які знаходяться навпроти стадіону «Металіст».

Про це повідомили у прокуратурі Харківської області, передає СтройОбзор. 

Ділянки повинні були бути забудованими до кінця 2011 року, а саме до проведення у Харкові матчів чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012».

Як розповіли у прокуратурі, в 2010 році одне із підприємств Харкова придбало у власність 5 земельних ділянок загальною площею майже 5 га. Вони відносились до земель житлової та громадської забудови, нове їх призначення було змінено на будівництво торговельно-розважального центру з офісними приміщеннями та подальшої експлуатації цього об’єкта. Вартість земельних ділянок складає майже 30 млн грн.

Через 13 років ділянка навпроти «Металісту» досить залишается незабудованною. 

«Керівник Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова подав до суду позовну заяву в інтересах держави в особі Харківської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про розірвання договорів купівлі-продажу та
зобов’язання повернути земельні ділянки», - додали у прокуратурі. 

СтройОбзор нагадує, що у 2021 році у Харкові анонсували будівництво найбільшого шопінг-молу біля стадіону «Металіст». Плановий обсяг інвестицій мав становити 1 млрд грн до 2033 року. Як передбачала редакція СтройОбзора, шопінг-молл планували звести на місці паркування біля стадіону, оскільки це єдина територія, де може розгорнутися масштабне будівництво.