Зоопарк, жилкомсервіс та міськелектротранс можуть визнати банкрутами

Зоопарк

Три комунальні підприємства: КП "Жилкомсервіс", КП "Міськелектротранссервіс" та КО "Харківський зоологічний парк" можуть визнати банкрутами. 

Про це повідомили у ГО “Харківський антикорупційний центр”, передає СтройОбзор. 

Господарський суд Харківської області майже одночасно відкрив провадження у справах про банкрутство трьох КП.

ФОП Шевцов Олег Станіславович подав до суду заяви на КП “Жилкомсервіс” та КП “Міськелектротранссервіс”. Стосовно першого підприємста мова йде про заборгованість у 1,4 млн. дол. В свою чергу від КП “Жилкомсервіс” надійшов відзив, в якому підприємство підтвердило укладання з ФОП двох договорів та наявність основної заборгованості - 1,08 млн. грн.  Договори стосувались виконання робіт з поточного ремонту багатоквартирного житлового будинку за адресою: пр. Героїв Сталінграду, 41 на 361 тис. грн. та багатоквартирного житлового будинку за адресою: пр. Героїв Сталінграду, 41-А на 722 тис. грн.

Щодо банкрутства КП “Міськелектротранссервіс", то на цей раз сумма становить 1 млн. дол. Заборгованість стосується договіру щодо капітального ремонту контактної мережі трамваю по проспекту Тракторобудівників. 

Також 29 березня суд прияняв заяву АО “Харківобленерго” на КО "Харківський зоологічний парк". Про сумму заборгованості в ухвалі суда не йдеться. 

Ознайомитись з ухвалами можна за посиланнями (КП "Жилкомсервіс", КП "Міськелектротранссервіс" та КО "Харківський зоологічний парк").