Влаштування 20 поверху на 1 секції “Лондон” ЖК НОВА АНГЛІЯ завершено

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Як повідомили СтройОбзору у компанії «Royal House» на об'єкті  ЖК НОВАЯ АНГЛИЯ виконуються роботи:

“Манчестер”: на даху будинку йдуть підготовчі роботи для влаштування системи теплопостачання. На 1 та 2 секціях продовжується влаштування фасадів, а саме штукатурення та фарбування. Триває влаштування фронтонів зі сторони будинків «Брайтон» та «Лондон», 1-3 секції. 

“Брайтон”: на покрівлі 2 секції завершуються роботи над утепленням, штукатуренням та фарбуванням стін технічних приміщень та блоків, на 1 секції завершено влаштування стяжки. На 1 секції будинку завершено монтаж кабін двох пасажирських ліфтів. На 3 секції виконано влаштування ліфтових дверей з 2 по 17 поверхи. 

“Лондон”: на 1 секції завершено влаштування 21 поверху стінових модулів тмRoyal House, а також парапетів. На 2 секції виконується монтаж 19 поверху, а на 3 секції завершено зведення 10 поверху та розпочато монтаж 11-го. Виконано монтаж вентблоків на 1 секції з 1 по 17 поверхи. 

“Ньюкасл”: на 2 секції завершено зведення 7 поверху стінових модулів тмRoyal House. На 3 секції завершено монтаж перекриття 2 поверху. Також на 3 секції йде активне влаштування балконних плит 3-го поверху. 

“Лінкольн”: на 1 секції вже йдуть активні роботи над армуванням та бетонуванням вертикалів мінус 2-го поверху, також вже й розпочато влаштування перекриття цього поверху. На 2 секції вже завершено влаштування пальового поля.

Довідка СтройОбзор: ЖК НОВАЯ АНГЛИЯ забудовник «Royal House»  АДРЕСА - О.Трутенко (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 34375 грн / м² ~ 1 225 $ / м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 978 750 грн ~ від $ 34893. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.