Будинок на Болгарській законсервували

Консервація будинку

У багатоквартирному будинку за адресою: вул. Болгарська, 18 проведено невідкладні консерваційні роботи з відновленням частини стіни заднього фасаду будинку на рівні горищного простору. 

Про це повідомили у мерії Одеси, передає СтройОбзор. 

Підрядником було розібрано кам’яну кладку з руйнованих ділянок стін, виконано мурування стін із вапняного каменю, улаштування дерев’яної конструкції та плит OSB, відновлення частини зруйнованої покрівлі. 

«25-26 листопада 2023 року в Одесі були несприятливі погодні умови, що супроводжувались поривчастим вітром та інтенсивними опадами. Внаслідок негоди у ніч з 30 листопада на 1 грудня відбулося раптове обвалення фронтону стіни заднього фасаду на рівні горищного простору внутрішньо дворового лівозворотнього флігеля будинку на вул. Болгарській, 18», - йдеться у повідомленні.  

2 грудня 2023 року під час комісійного обстеження за участю представників Департаменту міського господарства, Хаджибейської районної адміністрації, КП «ЖКС «Хмельницький» і спеціалістів Одеської державної академії будівництва та архітектури було прийнято рішення про проведення невідкладних консерваційних робіт частини багатоповерхового будинку за вказаною адресою. 15 грудня 2023 року було укладено договір з підрядною організацією, яка виконала ці роботи.