Департамент міського господарства Одеси завищив вартість ремонтних робіт житлових будинків

Держаудитслужба

При ремонтах житлових будинків були зафіксовані порушення на загальну суму 11 млн грн.

Про це СтройОбзору повідомили у пресслужбі Південного офісу Держаудитслужби. 

Фахівці Південного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Департаменту міського господарства Одеської міської ради. Загальна сума охоплених ревізією коштів на ремонтно-будівельні роботи становить 205 млн грн.

"Проведено 68 контрольних обмірів та 57 обстежень обсягів виконаних робіт. Перевірки проводилися в різних куточках міста. Установлено факти включення до переліку витрат низки ремонтних робіт, які фактично не були виконані. Перевірка обсягів витрачання бюджетних коштів при проведенні  капітального ремонту покрівель деяких будинків установила, що до актів виконаних робіт були включені роботи, які не проводилися взагалі", - йдеться у повідомленні. 

Наприклад, вкрай необхідні для будівель старого житлового фонду  антисептування перекриттів, прогонів, балок виконані лише на папері. А в деяких будинках покриття було взагалі змонтовано на старе решетування. Зафіксована й те, що немає пароізоляції та мінераловатного утеплювача на покрівлях. А гроші заплачені як за повний комплекс робіт.

Щоб вивірити, скільки ж дійсно було заплачено підрядним компаніям, працівники Південного офісу Держаудитслужби ініціювали зустрічні звірки. Проте за юридичними адресами деякі компанії навіть не були розташовані.