Десятки загиблих та ранених: уночі ворог обстріляв Одесщину

одесса

Сьогодні уночі, 1 червня, росіяни обстріляли Одещину. Удар було нанесено по базах відпочинку та житловому багатоквартирному будинку, де спали мирні люди, передає СтройОбзор із посиланням на офіційний сайт міста.

одесса

(зруйнована база відпочинку)

ДЕСЯТКИ ЖЕРТВ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ

Станом на 09:30 ранку відомо про 18 загиблих, серед них - дві дитини. Постраждали десятки людей. Наразі рятівниками вже закінчено пошук тіл.

Як повідомляє речник Одеської ОВА Сергій Братчук, рятувальники закінчили пошук тіл у багатоповерхівці, в якій мешкали 150 – 160 людей. У квартирах є загиблі тварини, переважно коти, чутно гавкіт собак.

ЧИМ БИЛИ ПО ЛЮДЯХ

одесса

Також обстріл прокоментував радник голови Офісу президента Олексій Арестович, і пояснив, якими ракетами була уражена ціль окупанта:

"Три Х-22 (такі ж ракети, як і ті, що влучили в Кременчуці) у житлові будинки та бази відпочинку в Білгород-Дністровському районі Одеської області. За попередніми даними місцевої влади – наразі 18 загиблих, 30 поранених. З якими уї **нами нам доводиться воювати все-таки. Ну, чекайте привіт у відповідь, уї**ни. І довго чекати не доведеться", — написав він.