Комунальники будуть чергувати у міських сховищах цілодобово

Бомбосховище

В Одесі продовжується ремонт та облаштування об’єктів цивільного захисту, які знаходяться у комунальній власності міста.

Про це повідомили у місьраді, передає СтройОбзор.

Так, на сьогодні завершено ремонт сховища на вул. Спиридонівський, 12, яке розраховане на перебування 160 осіб. Крім внутрішніх оздоблювальних робіт і заміни інженерних мереж, тут встановлено нову систему вентиляції та протипожежне обладнання, генератор, лави, ліжка тощо. Ремонтні роботи виконувалися в рамках пілотного проєкту ООН.

Як зазначив мер Одеси Геннадій Труханов, наразі на балансі міських ЖКС - 67 сховищ, і всі вони відкриті під час повітряних тривог. На кожному з них наявна інформація про розрахункову місткість, балансоутримувача, номери екстрених диспетчерських служб і контактний телефон відповідальної особи.

Закриття приміщень в інший час пов’язано з фіксацією випадків облаштування в об’єктах цивільного захисту сторонніх осіб та крадіжок обладнання. Зараз, коли кількість та тривалість повітряних тривог збільшилася, чергування комунальників у міських сховищах буде цілодобовим.