На Степовій незаконно збудувати багатоквартирний будинок: його знесуть

Самобуд

Південно-західний апеляційний господарський суд підтримав позицію прокурорів, скасував рішення суду першої інстанції та задовольнив позов Одеської обласної прокуратури про скасування документів, які стали підставою для проектування та самочинного будівництва багатоповерхівки на самовільно зайнятій земельній ділянці по вул. Степовій.

Про це повідомили у прокуратурі Одеськоїх області, передає СтройОбзор. 

Звільнення ділянки має бути реалізовано шляхом знесення зазначеної нерухомості та повернення землі одеській територіальній громаді у придатному для використання стані.

Тож, одне з одеських будівельних підприємств, під виглядом реконструкції придбаного ним у зруйнованому стані нежитлового приміщення, фактично збудувало багатоквартирний житловий будинок за рахунок самовільно захоплених земель, з численними порушеннями державних будівельних норм та правил.

Також наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовцями органу контролю у сфері земельних відносин та комунального майна територіальної громади м. Одеса щодо незаконної забудови на вказаній ділянці (ч. 2 ст. 364 КК України).