На вул. Преображенській відновили будинок, пошкоджений під час обстрілу

Відновлення будинку

Відновлено житловий будинок на вул. Преображенській, який був пошкоджений у ніч на 23 липня 2023 року під час ракетного обстрілу міста. 

Про це повідомили в Одеській міськраді, передає СтройОбзор. 

У будівлі ХІХ століття були зруйновані стіни та перекриття верхнього поверху, покрівля, вікна та двері.

У перші дні після трагедії БФ «Леруа Мерлен Солідарність», що вже мав досвід відновлення будинків у Бучі та Ірпені, запропонував допомогу Одесі. 8 серпня на місці трагедії відбулася виїзна робоча нарада мера Одеси Геннадія Труханова та представників фонду, за результатами якої було прийняте рішення про підписання  Меморандуму щодо співпраці у питанні відбудови будинків, які постраждали внаслідок російських обстрілів.

Після проведення технічної експертизи розпочалися роботи з відновлення будівлі. Загалом фонд витратив на будівельні матеріали та ремонтні роботи 3,54 млн грн.

«З цього проєкту почалася системна допомога фонду Одесі. Від імені міської влади хочу подякувати «Леруа Мерлен Солідарність» за допомогу, якість, швидкість, людяність. Результат ми бачимо: понад 50 одеситів знову живуть у своїх домівках, без остраху за свою безпеку. Це велика справа. Дякуємо за співпрацю», –  зазначив перший заступник Одеського міського голови Олександр Філатов.