Нардеп робив «бізнес» на знищенні зелених насаджень

Хабар

Депутат налагодив «схему» одержання хабарів за видалення зелених насаджень, користуючись своїм статусом депутата та голови комісії при міській раді.

Про це повідомили у прокуратурі Одеської області, передає СтройОбзор. 

"За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури затримано та повідомлено про підозру у корупції депутату VIII скликання Одеської міської ради, який є головою постійної комісії з питань екології, запобіганням надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, зв’язку та інформаційних технологій міськради (ч. 3 ст. 368 КК України)", - йдеться у повідомленні. 

«Народний обранець» від колишньої політичної сили ОПЗЖ намагався залучити до свого злочинного «бізнесу» працівників державних органів та місцевого самоврядування, щоб ті діяли під його контролем та за вказівкою приймали «позитивні» для нього рішення. Громадяни, які виявили бажання спилити дерево, мали надавати хабар через підконтрольних депутату осіб.

Вартість такої «послуги» фігурант оцінив від 2 тис. до 5 тис. дол за спил одного дерева в Одесі. Гроші зараховувалися на заздалегідь відкритий криптовалютний рахунок. Задокументовано щонайменше 2 факти одержання неправомірної вигоди в розмірі 7 тис дол. Перевіряється законність прийняття рішень про спил інших дерев, дозвіл на видалення яких міг бути наданий безпідставно.

Чиновника затримано під час одержання другого траншу, а предмет неправомірної вигоди вилучено в пункті обміну криптовалюти з відповідною документацією про перерахування коштів.