Одеса лишилася без світла через атаку дронів

Атака дронів

Вночі ворог продовжив удари по об’єктах енергетики.

К повідомили в Одеській мерії, уламки збитого дрона пошкодили енергетичний об’єкт та спричинили на ньому пожежу, через що було знеструмлено частину обласного центру та прилеглих населених пунктів. Пожежу ліквідовано. 

 

"Перед атакою дронами з літака тактичної авіації, з акваторії Чорного моря, намагаючись зашкодити роботі ППО, російські терористи випустили по Одещині протирадіолокаційну ракету Х-31П. Ракета втратила бойову спроможність у повітрі. Інформація про руйнування та постраждалих не надходила. Далі ворог атакував кількома хвилями дронів типу "Shahed-131/136" з акваторії Чорного моря. По 4 ударних БпЛА було збито на Одещині та Миколаївщині", - йдеться у повідомленні. 

Через нічну атаку з ладу вийшов один із енергооб'єктів НЕК Укренерго. Як наслідок, без світла залишилися жителі Пересипського району. Завдяки злагодженій роботі енергетиків за декілька годин вдалося відновити електропостачання для обʼєктів критичної інфраструктури. 

Однак ситуація залишається складною - високовольтні об'єкти не можуть передати всю необхідну місту потужність. "ДТЕК Одеські електромережі" вимушений застосовувати екстрені відключення в Одесі та Одеському районі області. Щоб зменшити навантаження на мережу, сьогодні весь міський електротранспорт не працює, також обмежено електроспоживання промисловості.

"ДТЕК Одеські електромережі" закликає підприємців обмежити використання освітлення фасадів та вивісок, а побутових клієнтів - користуватися енергоємними приладами по черзі, особливо в ранкові та вечірні пікові години навантаження.