Одеситка незаконно побудувала ресторан у водоохоронній зоні міста

Ресторан

На земельній ділянці площею понад 100 кв м, що належить територіальній громаді, 52-річна підприємниця облаштувала ресторан.

Про це повідомили в Нацполіції в Одеській області, передає СтройОбзор. 

Кілька років тому жінка отримала право тимчасового використання місця на вулиці Чорноморській під розташування літнього майданчика площею 63 кв. м. Строк дії договору закінчився влітку минулого року, але підприємниця вирішила не тільки продовжити бізнес, а й розширити його. Усвідомлюючи, що у неї відсутні дозвільні документи, одеситка облаштувала на вказаній території тимчасову споруду закритого типу, при цьому зайнявши майже на п’ятдесят квадратних метрів міської землі більше, ніж використовувала раніше.

«Слідчі провели розслідування і, зібравши достатньо доказів, висунули фігурантці обвинувачення у самовільному зайнятті земельної ділянки в охоронній зоні за частиною 2 статті 197-1 Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачене покарання обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років», - зазначив старший слідчій територіального підрозділу поліції Євген Смірнов.