Одеська компанія купує завод у Харкові

Асфальтобетонний завод

Одеська дорожньо-будівельна компанія RDS придбає  частку у статутному капіталі харківського ТОВ "Паркінг+", яке спеціалізується на виробництві асфальтобетонних сумішей, бітумної емульсії, модифікованого бітуму, а також виконанні під ключ усіх видів дорожнього покриття.

Про це йдеться на сайті компанії, передає СтройОбзор. 

Група компаній RDS входить до п'ятірки дорожньо-будівельних компаній в Україні. З 2005 року виконує роботи з будівництва автомобільних шляхів, мостів, аеродромних комплексів, працює у 12 регіонах. Загальна кількість працівників – 2700 осіб.

Нас сьогодні ТОВ "Паркінг+" має власне виробництво асфальтобетонних сумішей та бетону, яке випускає одночасно 10 типів асфальтобетонних сумішей загальним обсягом 320 тонн на годину. Склад виробничих запасів дозволяє одночасно зберігати до 60 тис. тонн щебеневих матеріалів та до 1400 тонн дорожнього бітуму.

Також  "Паркінг+" здійснило капітальний ремонт та реконструкцію понад 80 вулиць, проспектів, площ та провулків. В даний час підприємство також бере активну участь у розвитку інфраструктури Харкова та області.