При будівництві медамбулаторії було розкрадено майже мільйон гривень

Прокуратура Одессы

Повідомлено про підозру інженеру технічного нагляду – депутату однієї з сільських рад Одещини за фактом зловживання службовим становищем при будівництві амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Ізмаїльського району.

Про це повідомли в прокуратурі Одеської області, передає СтройОбзор. 

Директор підприємства-підрядника, яке у 2020 році здобуло перемогу у відкритих торгах та взяло на себе зобов’язання виконати будівництво амбулаторії, впродовж кількох місяців вносив до актів приймання виконаних будівельних робіт та довідок про їх вартість завідомо неправдиві відомості. Зокрема, підрядник включив до вказаних актів види робіт, які фактично не проводились, та витрати на матеріали, які не використовувались, тим самим в рази завищуючи їх обсяг.

В свою чергу, інженер технагляду по об’єкту будівництва, достовірно знаючи про фактичний обсяг виконаних підрядником робіт, сприяв йому, завіряючи сфальсифіковані документи, що завдало збитків державі на мільйон гривень.

Директору підприємства-підрядника раніше повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України. Слідство триває.

Наразі вирішується питання щодо обрання інженеру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.