Шахраї заволоділи 7 об’єктами нерухомості на 13 млн гривень

Шахраї

З 2020 року в Одесі діяла злочинна група, яка спеціалізувалась на заволодінні квартирами одиноких померлих громадян в Суворовському районі Одеси та нежилими приміщеннями, що є власністю держави.

Про це повідомили в прокуратурі області, передає СтройОбзор. 

На підставі підроблених рішень суду про визнання права власності за підконтрольними особами, об’єкти нерухомості реєструвались в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та, у подальшому, така нерухомість збувалась добросовісним покупцям. Організатор підшукував квартири, право власності на які тривалий час не реєструвалось в Держреєстрі, а також формував базу анкетних даних власників жилої нерухомості, її місцезнаходження, площу та технічний стан.

Усього протягом 2020-2022 років спільники незаконно заволоділи щонайменше 7 об’єктами нерухомості в Одесі на загальну суму майже 13 млн грн.

Наразі організатору та 4 членам злочинної групи повідомлено про підозру у шахрайстві та фальсифікації документів (ч. 3 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України). Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.