У місті вирішать долю пам’ятника «Засновникам Одеси»

Засновникам Одеси

Для вирішиння долю пам’ятника «Засновникам Одеси», який знаходиться на Катерининській площі , будуть залучати громадськість. 

Про це повідомили на сайті міськради, передає СтройОбзор. 

19 вересня 2022 року о 12:00 відбудуться консультації з громадськістю шляхом електронного обговорення у форматі інтернет-конференції з питання вирішення долі пам’ятника.

Для участі в інтернет-конференції членам територіальної громади міста Одеси необхідно зареєструватись у спеціальній формі.

З урахуванням пропозицій, отриманих за результатами обговорення на інтернет-конференції, у період з 20 вересня до 20 жовтня 2022 року включно буде проведено електронне опитування. Остаточне рішення щодо долі пам’ятника «Засновникам Одеси» прийматиметься Одеською міською радою.

Довідка СтройОбзор. Пам’ятник «Засновникам Одеси» — пам'ятник Катерині II та її сподвижникам — Хосе де Рібасу, Францу де Воллану, Григорію Потьомкіну та Платону Зубову. Споруджений 1900 року архітектором Юрієм Дмитренком, скульптором Михайлом Поповим, інженером А. А. Сікорським за участі скульптора Бориса Едуардса. Демонтований — у 1920 році, відновлений — в 2007 році.