Управління капбудівництва закуповує квартири для дітей-сиріт

Одеська мерія

В Одесі Управлінням капітального будівництва міської ради за рахунок бюджетних коштів проводиться закупівля одно-, двокімнатних квартир для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. 

Про це повідомили у мерії, передає СтройОбзор. 

Квартири купуються в межах міста Одеси в зданих або споруджуваних житлових будинках (з терміном введення в експлуатацію до кінця вересня 2023 року), або на вторинному ринку за найбільш низькою ціною. Квартири повинні бути самостійними, з усіма зручностями і відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам (придатні для проживання (з повним внутрішнім  оздобленням), у житлових будинках, які не належать до старого, ветхого та аварійного фондів).

Грошові кошти за квартиру перераховуються на підставі нотаріально оформленого договору через органи Держказначейства на розрахунковий рахунок продавця за безготівковим розрахунком у гривні.

Вартість квартири повинна включати в себе всі витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів).