В центрі Одеси реконструюють будівлю школи

Школа

Проєкт капітального ремонту Одеської загальноосвітньої школи №39 пройшов відбір і був затверджений до реалізації за рахунок коштів Державного бюджету при співфінансуванні з місцевого бюджету у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком.

Про це повідомили в Одеській мерії, передає СтройОбзор. 

Роботи з капітального ремонту школи було розпочато влітку 2020 року. Але під час їхнього виконання виявилось, що незадовільний технічній стан будівлі потребує додаткових робіт, без проведення яких подальше виконання ремонтних робіт неможливе. А саме: посилення фундаменту та несучих конструкцій будівлі, відновлення перекриттів, заміна внутрішніх перегородок, повне оновлення інженерних мереж тощо.

Вказані додаткові роботи, а також ремонт прибудованої будівлі спортивної зали, придбання обладнання, меблів і техніки, які потрібні для повноцінного функціонування школи, було включено до проєкту за погодженням всіх сторін-учасниць Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

У зв’язку з цим проєктно-кошторисну документацію було відкориговано та оголошено відповідні торги закупівлі підрядних робіт.