В мерії розповіли про наслідки стихії в Одесі

Наслідки стихії в Одесі

Станом на ранок 27 листопада 2023 року в Одесі стихією повалено 117 дерев та великих гілок, відомо про 43 пориви мереж зовнішнього освітлення та 78 пошкоджень контактної мережі. 

Як повідомили у мерії, другий день поспіль у цілодобовому режимі комунальники виконують роботи з відновлення мереж електропостачання та ліквідовують наслідки падіння дерев та гілок, передає СтройОбзор. 

Найперше працівники комунальних служб звільняють від повалених дерев дороги, автомагістралі, пішохідні доріжки, а також прибирають дерева, які заважають проїзду до соціально значущих об'єктів.

Фахівці КП «Міські дорогі» виконують роботи з очищення від снігу доріг відвалами та посипання реагентами. Наразі використано 1478 тонн піщано-сольової суміші. Також виконують роботи з очищення та посипання реагентами зупинкових комплексів, очищення дощоприймачів і ручного прибирання площ, сходів і закріплених територій. 

Магістралі та дороги Одеси придатні для проїзду автотранспорту.

Всі бювети Одеси працюють у штатному режимі. 

У роботах з ліквідації наслідків негоди наразі працюють 1839 співробітників комунальних підприємств, задіяно 134 одиниці спецтехніки.