В Одесі демонтовано чергову незаконну надбудову

Набудова

На вул. Грецькій,15 демонтовано чергову незаконну надбудову.

Про це повідомили у мерії, передає СтройОбзор. 

Власник однієї з квартир двічі намагався звести надбудову в рівні горища: спочатку у квартирах № 8 та № 9 виконані будівельні роботи з демонтажу перегородок та покриття підлоги, перекриття між другим поверхом та горищним приміщенням у межах сходової клітини. Пізніше в рівні горища внутрішньодворового лівоворотнього флігелю почалися будівельні роботи із використанням дерев'яних елементів та піноблоків.

Під час комісійного обстеження було виявлено порушення та відсутність необхідної дозвільної документації. Зокрема, земельна ділянка за цією адресою у власність чи користування рішеннями Одеської міської ради не передавалась. Дозвіл на порушення об’єкту благоустрою, містобудівні умови та обмеження не видавалися. У Реєстрі будівельної діяльності відсутня інформація щодо реєстрації або видачі дозвільних документів на проведення будівельних робіт за цією адресою.

"У зв’язку з цим Управлінням ДАБК направлено лист до Приморської районної адміністрації Одеської міської ради з проханням прийняти розпорядження про демонтаж самочинно влаштованих елементів за вищевказаною адресою", - йдеться у повідомленні.