В Одесі проведуть конкурс на проект реконструкції Катерининської площі

Катерининська площа

Виконком Одеської міської ради приняв рішення про проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію з реконструкції Катерининської площі.

Про це повідомили у мерії, передає СтройОбзор. 

Мета конкурсу – розробка архітектурного рішення з благоустрою та реконструкції (реновації) площі, оскільки після демонтажу та перенесення пам’ятника «Засновникам Одеси» Катерининська площа має незавершений вигляд. 
Також потребує демонтажу постамент пам’ятника. Крім того, необхідно провести загальне планувальне оформлення центральної частини площі.

Конкурс проводиться як замовлений архітектурний конкурс в один тур відповідно до Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України №2137 від 25.11.1999 р.

Особливість замовленого конкурсу полягає у тому, що до участі запрошуються окремі проєктні організації, що мають великий досвід у проєктуванні об’єктів архітектури та містобудування в умовах історичного міського середовища. 
Інші професійні архітектори мають змогу надати свої зустрічні проєктні пропозиції.

Конкурс починається з 31 березня 2023 року і закінчується 1 серпня 2023 року, після чого журі  не пізніше 14 серпня 2023 року оголосить рішення про визначення кращих проєктних пропозицій.

Фінансування конкурсу передбачено за рахунок міського бюджету в обсязі 350 тис.грн.