В Одесі з’ясовують причини виникнення зсуву на узвозі Маринеско

Спуск Маринеско

17 липня 2023 року відбулось засідання постійної комісії Одеської міської ради з питань транспорту і дорожнього господарства. На засіданні було розглянуто питання щодо дослідження зсуву на узвозі Маринеско.

Про це повідомили у мерії, передає СтройОбзор. 

Заступник Одеського міського голови Олександр Філатов повідомив, що, як і було заплановано, протягом травня-червня наукові фахівці провели інженерно-геологічні вишукування, обстеження території на наявність підземних порожнин. Також було облаштовано спостережну мережу гідрогеологічних свердловин.

Наразі вчені Одеської державної академії будівництва та архітектури завершують аналіз та опрацювання всіх отриманих даних. На їх підставі можна буде визначити комплекс причин, що призвели до активізації зсувних процесів, та виконати розрахунок стійкості схилу для формування плану першочергових заходів щодо вирішення ситуації.

За словами Олександра Філатова, фахівці ОДАБА нададуть результати розрахунків та висновки до 15 серпня поточного року.

Для з’ясування причин зсуву на узвозі Маринеско та визначення переліку невідкладних заходів Одеською міською радою  було виділено 1,140 млн грн для проведення комплексу інженерно-геологічних вишукувань.