В одеських закладах освіти облаштовують класи безпеки

Клас безпеки

В Одеському ліцеї №8 та Одеській гімназії №11 відбулося урочисте відкриття класів безпеки. Заходи пройшли в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки». 

Про це повідомили у мерії, передає СтройОбзор. 

Метою проєкту є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

В Одеському ліцеї № 8 та Одеській гімназії №11 інспектори провели перші практичні заняття, під час яких нагадали учням основні правила пожежної та мінної небезпеки, а також правила дорожнього руху.

У класах безпеки закладів освіти облаштовані різні зони: для перегляду відеоуроків та презентацій, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, мінної безпеки, домедичної допомоги, ігрова та зона психологічного розвантаження.

До роботи в класах безпеки (з можливістю дистанційного доступу до занять) будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки та ін.