Відновлено тариф за послуги платного паркування

Парковка

В Одесі відновили тариф за послуги платного паркування.

Таке рішення було прийняте на засіданні виконкому міської ради, передає СтройОбзор.

«Цим рішенням ми повертаємо те, чого одеситів намагалася позбавити «паркувальна мафія», а саме: порядку на парковках та законного способу оплати за послугу. Коли кошти надходять до бюджету міста та спрямовуються на ремонт доріг, розширення паркувального простору, нанесення розмітки, встановлення світлофорів тощо», - сказав під час засідання мер Одеси Геннадій Труханов.

Як зазначив Одеський міський голова, тариф залишається тим же - 20 грн/год. Ця цифра є економічно обґрунтованою та відповідає рівню тарифів, встановлених в іншим українських обласних містах.  

Також залишається  додаткова опція – придбання абонемента на місяць або рік. Їх вартість - 2000 та 22000 гривень відповідно. Крім того, надаються пільги особам з інвалідністю, учасникам бойових дій та чорнобильцям. Для них послуга з паркування буде безкоштовною за умови розміщення під лобовим склом завіреної копії відповідного посвідчення.  
 
«Через скасування судом попереднього рішення Виконкому міський бюджет недоотримав майже 750 тисяч гривень. Натомість на вулиці знов повернулися «жилеточники» та незаконно оббирають автолюбителів», - додав Геннадій Труханов.
 
Довідка СтройОбзор. Єдиним законним способом оплати послуги з паркування є безготівкова оплата. Для цього потрібно навести смартфон на QR-код, вказаний на інформаційному табло, що є на кожній муніципальній парковці.  Цей процес контролює муніципальна служба з паркування, яка в жодному разі не бере готівку. До їх функцій входить лише накладання штрафів у випадку несплати послуги або паркування у забороненому місці.