Вкрадено півмільйона гривень під час благоустрою скверу ім. Плохого

Сквер Плохого

Наприкінці 2021 року керівник підприємства-підрядника привласнив бюджетні кошти під час капітального ремонту елементів благоустрою скверу ім. Плохого в Суворовському районі.

Про це повідомили у прокуратурі Дніпропетровської області, передає СтройОбзор. 

Чоловік вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірні відомості щодо обсягів фактично виконаних робіт та їх вартості, що призвело до безпідставного перерахування на рахунок підрядної організації майже півмільйона гривень бюджетних коштів. Так, за договором підряду на суму майже 800 тис грн в сквері передбачалось улаштування пішохідної стежки з тротуарної плитки, із бордюрним камінням, та встановлення 10 лавок для відпочинку.

Разом з тим, згідно висновку експертизи, пішохідна стежка з тротуарної плитки улаштована не в повному обсязі, а лавки для відпочинку взагалі відсутні.

Обвинувальний акт стосовно інженера технагляду Управління капітального будівництва Одеської міської ради також перебуває на розгляді у суді.

Внаслідок таких протиправних дій державі завдано майже півмільйона гривень шкоди, щодо відшкодування якої прокуратурою пред’явлений позов.