Влада продовжує діалог з власниками квартир, зруйнованих і пошкоджених 2 березня

Геннадій Труханов

Мер Одеси Геннадій Труханов провів чергову зустріч із мешканцями будинку, який був пошкоджений внаслідок дронової атаки 2 березня.

Про це повідомили на сайті Одеської міськради, передає СтройОбзор. 

Наразі Державною академією будівництва та архітектури підготовлено Технічний звіт. Документ потребує затвердження обласною комісією ТЕБ і НС, а також  Виконкомом Одеської міськради, який планується провести вже цієї п'ятниці, 15 березня. Згідно з Технічним звітом 18 квартир лівої частини крайньої парадної визнані знищеними. А 18 квартир правої частини - пошкодженими. Від цього залежатиме й розмір компенсації за державною програмою єВідновлення. 

«За встановленими державою розрахунками в цьому районі - це 535 доларів за квадратний метр знищеного житла. Провів перемовини на рівні Кабінету Міністрів України  щодо підвищення розміру компенсації. Про результати Кабмін повідомить нас вже найближчим часом. У будь-якому разі ніхто не залишиться без житла», - додав мер Одеси.

Щодо квартир, які визнані пошкодженими, - найближчим часом будуть проведені демонтаж аварійних конструкцій, а також укріплення стін будинку. Крім того, людям допоможуть подати документи на отримання компенсації в рамках програми єВідновлення за пошкоджене житло.

СтройОбзор нагадує, що вночі 2 березня 2024 року ворог здійснив чергову атаку на Одесу дронами-камікадзе. Під час атаки один з дронів влучив  у багатоповерхівку, частина під'їзду зруйнована.