Чиновнику повідомили про підозру в розтраті понад 4 млн грн при ремонті будинків
Директору одного з департаментів виконкому Криворізької міської ради повідомлено про підозру в зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура, передає СтройОбзор.
За даними слідства, профільний департамент міськради уклав із підрядною організацією договори на відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок російських обстрілів. У жовтні 2024 — травні 2025 року було підписано чотири договори на капітальний ремонт покрівель багатоповерхівок. При формуванні очікуваної вартості робіт до неї безпідставно включили ПДВ, тоді як законодавство не передбачає його нарахування на такі роботи при фінансуванні з бюджетних коштів. Попри це посадовець підписав відповідні договори, внаслідок чого на рахунок підрядника було безпідставно перераховано понад 4 млн грн.
Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.