54 квартири зруйнованого будинку на Перемозі отримали по 2 млн грн матеріальної допомоги

Перемога

Дніпро продовжує виплачувати матеріальну допомогу мешканцям Перемоги, чиї квартири були повністю зруйновані.

Про це повідомили у пресс-службі мерії, передає СтройОбзор. 

З муніципального бюджету кожній родині, в кого повністю зруйнована квартира, було виділено по 1 млн грн. Також обласна влада надала 97 млн грн субвенції. Таким чином 63 квартири отримають одразу по 2 млн грн.

«Також найближчим часом 2 млн отримають ще три власники. Інші ж 6 квартир – наразі ми опрацьовуємо пакет документів. Затримка з виплатами повʼязана з тим, що в кожній з цих родин є індивідуальні моменти з питанням власності. Але ми допомагаємо кожній сімʼї, і я впевнена, що незабаром вони теж отримають допомогу. Крім цього, у нас також на розгляді близько 300 пакетів документів від тих квартир, які потребують ремонту внаслідок ракетного удару. Сума для кожної індивідуальна, але не більше ніж пів мільйона гривень. Таким сімʼям гроші надаватимуться від міста та з субвенції від області», – зазначила начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Ірина Максименко.

СтройОбзор нагадує, що а місці двох під'їздів багатоповерхівки, зруйнованих внаслідок ракетної атаки, зведуть меморіальний сквер.