Трагедія у Дніпрі: всі подробиці

Вибух у Дніпрі

14 січня під час масованої ракетної атаки по Україні російські війська завдали удару по багатоповерхівці у Дніпрі.  За останніми данними, підтверджено загибель вже 40 осіб, з них 2 дитини. 

Як повідомив мер міста Борис Філатов, нині на місці зруйнованої частини багатоповерхівки закінчують розбирати завали та демонтують плити, що нависають. Тут працює також комунальна техніка., передає СтройОбзор.

Внаслідок ракетного удару по багатоповерхівці у Дніпрі зруйновано 72 квартири та пошкоджено понад 230 квартир. За попередніми даними можливого відселення потребують мешканці 236 квартир (орієнтовно понад 400 осіб). 

«Ми розселяємо зараз людей по гуртожитках, але їм потрібно буде постійне житло. Тож далі буде необхідна допомога від держави. За приблизними оцінками відбудові не підлягають 236 квартир. Від міськради, від міського голови ми надаватимемо матеріальну допомогу. Також багато людей і волонтерів приносять їжу і теплі речі», — сказав мер.

Повідомляється, що місцевими органами влади організовано тимчасове проживання 43 осіб, які звернулися за допомогою. Розгорнуто 14 наметів для обігріву та харчування постраждалих, видачи одягу та речей першої необхідності, а також забезпечення роботи органів управління

Після вибуху до рятувальників надійшло 46 повідомлень про зниклих безвісти. Нині 34 осіб ще шукають під завалами. 75 людей зазнали поранень.