На проспекті Миру хочуть побудувати новий ЖК

ЖК на проспекті Миру

В Дніпрі презентували містобудівний розрахунок житлового комплексу з паркінгом та вбудованими нежитловими приміщеннями на проспекті Миру, 29.

Про це стало відомо під час чергової містобудівної ради Дніпра, на якій були представлені перспективні проекти розвитку міста, передає СтройОбзор із посиланням на gorod.dp.

Автор проєкту – архітектор Олександр Рябоконь, замовник – ТОВ «Олімпійський-Дніпро».

«Ця ділянка розташована в оточенні існуючих житлових будинків, дитячого садка та зеленої зони. Наш комплекс плануємо у вигляді двох 8-поверхових будівель, на першому поверсі яких буде паркінг на 99 машин, другий поверх призначений під торгові площі, а вище буде житло. З третього по шостий поверхи – звичайного планування, 7 та 8 поверхи – покращеного планування з терасами», - розповів Олександр Рябоконь.

Комплекс проектується під 182 квартири для 363 мешканців. Двір ЖК з благоустроєм та озелененням буде призначений лише для мешканців комплексу.

Загалом проект категоричних заперечень не викликав. Але було висловлено зауваження з питань затінення сусіднього дитсадка, озеленення прилеглої території, проїзду пожежних машин.