Презентовано проект нового ЖК на проспекті Миру

Проспект Миру, 29

Проект будівництва багатоквартирних будинків з паркінгом та вбудованими приміщеннями комерційного призначення по просп. Миру, 29 у Дніпрі було перероблено, відповідно зауваженням. 

Про це йшла мова на черговій містобудівній раді, передає СтройОбзор із посиланням на gorod.dp.

Минулого року на містобудівну раду вже виносився проект будівництва, замовник якого – ТОВ «Олімпійський-Дніпро», архітектор – Олександр Рябокінь.

Тепер на ділянці 0,5 гектара на житловому масиві Лівобережний, 3 планують побудувати два 9-поверхові житлові будинки, розраховані на 181 однокімнатну квартиру. У комплексі також будуть офіси та торгові площі на 492 квадратних метрах. Для потреб мешканців та офісних працівників буде 112 місць у підземному паркінгу.

"Перший поверх будівель заглиблений усередину на три метри, що дозволяє виконати перед ним терасну частину з озелененням та благоустроєм. На першому поверсі будуть офіси та торгові площі. Втоплені вглиб і два верхні поверхи будівлі, що надає їм нового сучасного акценту та відрізняє від сусідньої забудови", - йшлося у презентації до проекту. 

Цього разу жодних претензій до проекту не було висловлено.

СтройОбзор нагадує, що перший варіант проекту згалом категоричних заперечень не викликав. Але було висловлено зауваження з питань затінення сусіднього дитсадка, озеленення прилеглої території, проїзду пожежних машин.