Подано черговий позов мерії до братів Каснерів

Самобуд

У Дніпрі по вул. Лабораторній, 89 забудовник знову відновив незаконне будівництво, яке пов’язують із «славнозвісними» братами Каснерами.

Як повідомили у мерії, незаконні будівельні роботи продовжили попри заборону суду, передає СтройОбзор. 

Будівлю посеред приватного сектору почали зводити іще у 2014-му році. 

«Ця будівля є об’єктом самочинного будівництва. Нашим управлінням неодноразово здійснювалися позапланові перевірки щодо законності виконання будівельних робіт та їхньої відповідності будівельним нормам. За результатами таких перевірок було складено низку процесуальних документів. Один з таких — припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, яким було зобов’язано забудовника  перебудувати цей об’єкт відповідно до вимог державних будівельних норм. Законність цього припису підтверджено рішенням Верховного суду України. На підставі винесеного припису управління подало позовну заяву про зобов’язання виконати його вимоги. Урешті, Дніпропетровський окружний адміністративний суд виніс рішення, яке зобов’язує забудовника перебудувати об’єкт. До виконавчої служби подано відповідний лист. Водночас, свідомо ухиляючись від виконання рішення суду, забудовник не виконує його і, як бачимо, продовжує будівельні роботи. Як було встановлено, перебудова об’єкта можлива лише шляхом цілковитого його демонтажу», — розповів начальник юридичного відділу управління державного архітектурного контролю будівництва Дніпровської міської ради Антон Бісєров. 

З введенням воєнного стану постановою уряду (№ 303) заборонено проводити заходи архітектурно-будівельного контролю. Тобто нині не можна проводити позапланові перевірки на об’єктах будівництва.

Міська рада звернулась до суду щодо знесення самочинного будівництва. Вирішується питання  і щодо його відключення від електропостачання.