«Авантаж» планує незабаром відновити роботу відділу продажів

Авантаж

Розуміємо ваше занепокоєння, що з 24 лютого зовсім зникли з інформаційного простору і що наші менеджери не завжди відповідають на ваші запити, та єдиною причиною цьому стала ВІЙНА!

В цей час кожен з нас намагається бути максимально корисним Україні та робить те, що вміє найкраще. І нам з самого початку бойових дій довелося переформатувати свою діяльність. Разом із обласним штабом гуманітарної допомоги ХОВА ми активно займались волонтерською діяльністю, наразі будуємо фортифікаційні споруди для захисту міста, але все це ми не висвітлювали, бо вважали недоречним.

Ми віримо, що час нашої Перемоги близько. Що дуже скоро настане момент, коли усі наші знання та багаторічний досвід ми зможемо направити на відновлення рідного Харкова.

Наразі фахівці компанії проводять аудит наших об’єктів, про результати якого ми обов’язково повідомимо на сайті та сторінках соціальних мереж.

Також незабаром плануємо відновити роботу відділу продажів, про що проінформуємо додатково.

Для компанії «Авантаж» питання власної репутації завжди було понад усе. Кожне зі своїх зобов’язань перед інвесторами ми намагались сумлінно виконувати, і ця позиція незмінна. Тому всі об’єкти, будівництво яких велось компанією до 24 лютого, буде відновлено відразу, як дозволить ситуація в місті.

Все буде Україна!

Ваш Авантаж.