Будівельник - відповідальна професія

Скоро професійне свято - День Будівельника. Напередодні важливо поговорити про саму професію. Кого вітають у цей день?

Сьогодні ми хочемо привітати всіх, хто є учасником цього творчого, складного, надзвичайно важливого процесу - зведення будівель.

На наших будівельних майданчиках працюють спеціалісти різних напрямків: муляри, кранівники, різноробочі... Кожен - окрема особистість, характер та історія. Ми завжди підкреслюємо, що megainvestbud - це не просто бренд, це, в першу чергу люди, які працюють для людей. На робочому місті - всі вони єдиний організм, в якому в кожного - своя важлива роль. Хтось зводить каркас, хтось реалізовує кладку цегли, хтось встановлює вікна, підіймає кран, хтось контролює процес і слідкує за дотриманням технологій. Та всі вони - будівельники, бо завдяки їм будівлі і зростають

Що важливо у роботі будівельника? 

Бути будівельником - це велика відповідальність. Адже від їх дій залежить хід всього зведення. Тож для гарної роботи потрібні досвід, освіта, відповідальне ставлення до виконання задач. Ми вдячні нашим працівникам, бо знаємо, що вони - найкращі у своїх професіях.

Завдяки їхній сумлінній праці цього року компанією зводиться одночасно 5 нових об`єктів. Важливо підкреслити - все йде чітко за графіком та дотримуючись усіх норм якості будівництва - і в цьому заслуга кожного з учасників процесу. 

Чи існує місія в компанії megainvestbud?

Звичайно. Наша компанія на будівельному ринку вже 15 років. За цей час ми стали невід’ємною частиною міського ландшафту, побудували 12 проектів у різних сегментах, а зараз зводимо , як я вже сказав - ще 5.

Тож ми вже давно вбудовані у тканину міста і для нас важливо, щоб місто розвивалося і ставало якомога комфортнішим, сучасним та безпечним для своїх мешканців. Крім того, нам важливо знати, що у наших домах живуть люди, що там народжуються діти, що у наших оселях люди насолоджуються життям. Ми будуємо не на десятиліття, а на сотні років і в кожному проекті думаємо і про комфорт і про безпеку і про економію для майбутніх мешканців.

Що хотілося б побажати у День будівельника?

Ми вітаємо усіх працівників будівельної сфери із професійним святом - Днем Будівельника! Бажаємо цікавих та масштабних проектів, здоров`я, добробуту та щасливих, задоволених клієнтів! А ще - власних домівок, у яких кожного люблять і чекають. Адже робота роботою, а люди залишаються людьми.

У нашій компанії про це не забувають. 

102 просмотров