День народженная «Строй Сіті Development»

Строй Сити

9 червня харківський забудовник «Строй Сіті Development» приймав привітання з Днем народження!

З невеликої компанії, яка була усього лише портфельним інвестором, «Строй Сіті Development» стрімко виросла до одного з найбільших харківських забудовників. За роки своєї діяльності компанія, зарекомендувала себе як надійний партнер на ринку нерухомості Харкова.

Сьогодні це багатопрофільна вертикально інтегрована компанія, яка створила цілий ряд успішних проектів.

Ці проекти без перебільшення створюють нове обличчя Харкова, відзначені національними преміями і визнанням покупців.

У червні 2019 р IT-парк Manufactura був нагороджений Дипломом Лауреата Business Olimp Awards в номінації «Кращий проект IT-нерухомості 2019 року» за реалізацію унікального багатофункціонального проекту, застосування інноваційних технологій, створення умов безпеки і комфорту.

У 2020 році компанія отримала престижну нагороду “Фаворити Харкова” в номінації “Оригінальність, архітектурність, екологічність і сучасний дизайн”.

У 2021 році проект ЖК High Hills отримав премію "Український будівельний Олімп" в номінації "Краща архітектурно-містобудівна концепція мультифункціонального комплексу". Експертна рада премії особливо відзначив інноваційність комплексу і його концепцію LIVE & PLAY & SHOP & WORK - симбіоз житлових і офісних приміщень, торгово-розважальних та інших зон відпочинку.

21 травня в Києві в рамках Всеукраїнського Форуму "Міська і заміська нерухомість-2021" були названі переможці IX Всеукраїнського Конкурсу «ЖИТЛО-2021». ЖК HIGH HILLS Кращий ЖК Харкова преміум-класу.

Внесок компанії в розвиток будівельної галузі був високо відзначений 4 червня 2020 року – «Строй Сіті Development» стала членом Асоціації «Регіональне будівництво».

Сьогодні «Строй Сіті Development» – це команда професіоналів, що йдуть на крок попереду в будівельній галузі та здатних реалізовувати проекти будь-якої складності.