Інформуємо про поточний стан справ по ЖК «BAUHAUS»

BAUHAUS

Як повідомили СтройОбзор у компанії “ЖИЛСТРОЙ-3” в житловому комплексі «BAUHAUS» наступний стан справ:

  1. Введення об'єкта в експлуатацію - В грудні 2023 року ми завантажили в особистий кабінет ДІАМ всю необхідну документацію. На початку січня нам надійшли деякі зауваження до документів, ми їх усунули й перезавантажили. В середині січня нам прийшли ще зауваження до деяких документів в тому числі синтаксичного змісту. Зараз ми працюємо над виправленням всіх зауважень. Потрібен певний час. Хочемо наголосити, що прийняття й розгляд документів здійснюється в автоматичному режимі програмою, яка працює не так давно, і як в будь-якій програмі, є певні нюанси. Але ж процес просувається й зі свого боку ми робимо все від нас залежне. Повірте, ми теж хочемо отримати сертифікат готовності об’єкта до експлуатації якомога швидше. Ми компанія дуже послідовна й відповідальна, тому максимально сконцентровані на цьому процесі. Слідкувати за процесом можна в e-construction за цим посиланням
  2. Добудова об’єкта - На сьогодні роботи з будівництва ЖК «BAUHAUS» виконані на 96%. В загальному плані залишились: благоустрій стилобатної частини, благоустрій навколо комплексу, деякі роботи на паркінгу й фасадній частині, доробити оздоблювальні роботи в місцях загального користування, там де не встигли зробити до холодів. Деякі роботи тривають й зараз, в тому числі оздоблювальні роботи в зонах ресепшена. Основні роботи розпочнемо вже у квітні, коли буде стійка плюсова температура, й нам буде потрібно десь 3-4 місяці, щоб все завершити. Але ж всі клієнти, які матимуть бажання приступити до ремонтних робіт у своїх квартирах, матимуть на це можливість з травня місяця та після отримання права власності.
  3. Отримання прав власності - Алгоритм наступний: після введення та отримання сертифіката, десь 2 – 3 тижні займе процедура отримання поштової адреси, потім десь пару тижнів на підготовку старту процесу переоформлення прав власності. Коли ми будемо готові, відділ продажу зв’яжеться с кожним покупцем особисто й проговорять всі деталі й головне строки оформлення права власності на квартири, паркувальні місця тощо. Буде розроблений графік з ким й коли ми зустрічаємося на підписання документів та наступних дій з реєстрації прав власності. Розуміємо, що деякі з вас дуже хвилюються за цей процес, адже не знаходяться в місті Харкові. Заспокоюємо вас, що всі матимуть механізм зареєструвати власність особисто або ж через довірену особу. Ми обов’язково будемо інформувати вас step by step по цьому алгоритму. Хочемо зробити акцент на тому, що ті з вас, хто буде реєструвати права власності через довірену особу, повинні мати довіреність встановленої форми, тому що по цій довіреності будуть робитися не тільки нотаріальні дії, а також дії з депозитарною установою. Ми обов'язково надамо зразок і телефон контактної особи, з ким можна буде поспілкуватися, якщо виникнуть питання.

Підсумовуючи інформацію, хочемо ще раз наголосити, що процеси з добудови комплексу й введення його в експлуатацію тривають і ми обов’язково завершимо їх. Так, нам теж хочеться, щоб вони йшли бистріше, або ж взагалі вже були завершені, але на це є об’єктивні причини. Ще раз, ми відкрита послідовна девелоперська компанія, котра з небагатьох в Харкові не тільки допомагає нашому місту, а й знайшла в собі можливості виконувати свої зобов'язання перед нашими покупцями. Нам теж важко, і не тільки фінансово виживати в ці кризові часи, а й тому, що будь-яка компанія – це по-перше - люди, які теж піклуються про свою безпеку та своєї родини. Але ж компанія збереглася і зберегла найважливіше – кістяк своєї професійної команди. Тому ми й віримо, що все в нас вдасться!

Окремо хочемо звернутися до тих покупців, хто ще не розрахувався по розстрочці. Шановні клієнти, почуйте нас, через місяць буде рівно рік, як ми відновили роботи та проінформували кожного з вас про це, й запропонували пільгові умови та індивідуальний підхід з закриття розстрочки. На наш погляд, вони були максимально лояльні, й більшість з клієнтів скористалися ними. За це їм ВЕЛИКА ПОДЯКА! Але ж залишилася певна частка клієнтів, які, на жаль, ніяк не відреагували на наші пропозиції. Відсутність оплат цих клієнтів, в тому числі, впливає на строки добудови ЖК «BAUHAUS». Ще раз хочемо наголосити, що оплати – це зобов'язання покупців за договором! Свої зобов'язання ми виконуємо, просимо і вас виконувати свої!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «BAUHAUS» забудовник«Житлобуд–3» АДРЕСА - вул.Сокільницька, 28. РАЙОН - Сокільники, сел. Жуковського. МЕТРО - 23 серпняБотаніч. садДержпромНауковаУніверситет. КЛАС - преміум. ПОВЕРХНІ - 15 поверхів. АКТИВНІСТЬ – будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. Опалення - автономне. ТЕРИТОРІЯ – закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.