IT PARK MANUFACTURA КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ

IT PARK MANUFACTURA КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ

Компанія Строй Сіті Девелопмент створила цикл відеороликів, в яких докладно розповідає про те, як працює керуюча компанія в IT-Park Manufactura. У п’ятому ролику циклу – повна розповідь про те, що ж таке керуюча компанія і які послуги вона надає.

Керуюча компанія – це спеціальна структура, яка покликана забезпечити комфорт мешканців, інвесторам та орендарям приміщень в IT-Park Manufactura.

Фахівці компанії надають широкий спектр послуг – від клінінгу до оплати комунальних, від пошуку орендарів до юридичного супроводу оформлення документів, також керуюча компанія простежить за порядком, проконтролює стан всіх комунальних мереж та зробить життя і ведення бізнесу в IT-Park Manufactura значно простіше.

Справка СтройОбзор: Новостройка IT-Park Manufactura застройщик Строй Сіті Девелопмент АДРЕС - ул.Юлия Чигирина, 13. РАЙОН - ул. Шевченко, Журавлевка. МЕТРО - Арх. Бекетова. КЛАСС - премиум. ЦЕНА - 25413 грн/м² ~ 905 $/м². ЦЕНА КВАРТИРЫ - от 551430 грн ~ от $ 19658. ЭТАЖНОСТЬ - 6-9. АКТИВНОСТЬ - строится. ТЕХНОЛОГИЯ - монолитно-каркасная. ОТОПЛЕНИЕ - автономное. ТЕРРИТОРИЯ - закрытая. ПАРКОВКА - наземная.