Компанія «Жилстрой 3» відновить роботи навесні

ЖС 3

Війна торкнулася всіх без винятку, зокрема й компанію  "Жилстрой -3". СтройОбзору  в компанії розповіли про свої плани

Наприкінці лютого ми змушені були поставити на паузу процеси будівництва та свої плани. Частина співробітників, як і багато харків'ян, виїхали з Харкова в більш безпечні міста.
Частина співробітників залишилася і брала активну участь у зміцненні оборони міста.

На початку літа компанією було збудовано низку оборонних споруд  для нашого міста. І в липні-серпні місяці ми будували плани щодо відновлення роботи компанії та запуску будівельних робіт на майданчиках ЖК "BAUHAUS" та  ЖК "BonAparte". Деякі процеси навіть були запущені, зокрема  аудит стану об'єктів, підготовка будівельних майданчиків тощо. Але постійний інтенсивний обстріл Харкова не дозволив цього зробити. А масовані ракетні атаки, що почалися в жовтні, призвели до руйнування енергетичної інфраструктури країни і як наслідок віяловому відключенню світла, що змусило нас перенести наші плани вже на 2023 рік.

При цьому компанія продовжує виконання зобов'язань по ЖК "Фелічіта", а саме процедуру оформлення прав власності на квартири та місця для паркування по клієнтам, які не оформили власність до початку війни.

На сьогоднішній день у планах компанії в цьому році відновити будівельні роботи на наших об'єктах.  І почнемо навесні з процесу добудови, введення в експлуатацію та оформлення прав власності на квартири та об'єкти нежитлової нерухомості  в ЖК "BAUHAUS".

У компанії зазначили, що розбиті осколками вікна ЖК Баухаус, будуть замінювати в процесі будівництва

З вірою у перемогу і краще майбуття!

Колектив компанії  "Жилстрой-3".