Мегаінвестбуд відновить будівельні роботи у 2024 році

мегаинвестбуд

Після наших неодноразових публікацій про те, що компанія Мегаінвестбуд втратила зв'язок клієнтами, на сайті компанії нарешті вийшов прес-реліз, в якому йдеться, що в 2024 році компанія відновить будівельні роботи в повному обсязі, на всіх своїх об'єктах.

"Починаючи з ранку 24 лютого 2022 забудовник з розумінням поставився до ситуації, що торкнулася кожного українця — війни. Тому, вже понад як рік ми не нараховуємо жодних штрафних відсотків за несплату по існуючим розтермінуванням.

Ми віримо у перемогу і поступово відновлюємо будівництво, впевнено рухаючись до відновлення усіх своїх проектів в повному обсязі. Маючи значний портфель об’єктів нерухомості, ми продовжуємо виконувати взяті на себе зобов’язання, аби якнайшвидше передати ключі від готових помешкань їх власникам.

Для забезпечення впевненості в тому, що кожен отримає свою квартиру, гарантій добудови наших будинків, ми подовжуємо термін дії договорів та укладаємо відповідні додаткові угоди з нашими клієнтами. Наш менеджер Яна, за номером телефону 0731351259, проконсультує Вас  (просимо звернути увагу, що підписання договорів відступлення права власності тимчасово призупинено. Розірвання договору зараз не є доступним).

У зв’язку із запровадженням воєнного стану, ми змушені були тимчасово призупинити будівництво. Але незважаючи на складнощі будівництва в умовах воєнного стану, пов’язаних з дефіцитом кваліфікованих фахівців — адже значна частина наших працівників відправилася захищати нашу Країну в лавах ЗСУ, наявна проблема логістичного постачання будівельних матеріалів, у виробників виникають труднощі із виготовленням комплектуючих. Запуск усіх робочих процесів відбуватиметься поступово. Крок за кроком ми будемо відновлювати усі процеси і плани, які ми вимушені були поставити на паузу. На жаль, через нестабільну ситуацію в регіоні, ми поки що не можемо поновити регулярні роботи на наших основних об’єктах в повному обсязі, але ми подбали про цілодобову охорону будинків, усіх будівельних матеріалів та обладнання, які знаходяться на майданчику. Роботи в повному обсязі будуть поновлені на початку 2024 року, про що ми обов’язково повідомимо наших покупців, а також усіх зацікавлених осіб".