Новини будівництва житлового комплексу DESIRE

DESIRE

Як повідомили СтройОбзор у компанії “Житлобуд-2”, що компанія стала партнером турецього забудовника і займається продажами в Україні комплексу преміум-класу DESIRE. ЖК розташований в сонячній турецькій Анталії, поблизу від моря. 

Хоч наша команда не має відношення до будівництва, але ми вирішили все одно на своєму сайті періодично публікувати будівельні новини. Адже під назвою комплексу є і наш бренд.

Наразі команда забудовника отримала усі дозвільні документи на будівництво, тому роботи були розпочаті. Станом на зараз розроблений котлован та виконана бетонна підготовка під фундамент.

Нагадаємо, введення комплексу в експлуатації заплановане на четвертий квартал 2025 року.

Довідка СтройОбзор: новобудова преміум-класу DESIRE розташувався в турецькій Анталії, в одному з найбільш перспективних районів міста під назвою Алтинташ. Завдяки тому, що район молодий, вся місцева інфраструктура відбудовується з нуля, вона продумана та виважена. З терас на верхніх поверхах комплексу відкривається вид на море. До власного пляжу можна доїхати всього за 10 хвилин. Від комплексу до пляжу курсуватиме спеціальний трансфер. Зручно діставатися також і до аеропорту – дорога займе не більше 15 хвилин. Кафе, магазини, школи і дитячі садки – все, що потрібно зібрано в новому районі поблизу з комплексом. КЛАС - преміум. ЦІНА, М² - 137680 грн/м² ~ 3644 $/м² ЦІНА КВАРТИРИ - від 5101492 грн ~ від $ 135027