Новини будівництва ЖК «Кава з молоком» липень 2021

ЖК «Кава з молоком» липень 2021

Як повідомили СтройОбзор у компанії Авантаж на будівельному майданчику ЖК «Кава з молоком» виконувалися наступні роботи:

В 1 секції завершені роботи по по монтажу плит перекриття 3-го поверху. Ведуться роботи по влаштуванню 4-ого поверху.

У 2 і 3 секціях завершені по монтажу плит перекриття 2-го поверху. Ведуться роботи по влаштуванню 3-ого поверху.

У 4 секції завершені роботи по влаштуванню цегляної кладки 1-го поверху.

Ведуться роботи по влаштуванню плит перекриття 1-ого поверху.

У 5 і 6 секціях завершуються роботи по влаштуванню ростверків. Ведуться роботи по влаштуванню підлоги підвалу.

У 7 секції завершені роботи з облаштування підвального приміщення, ведуться роботи з гідроізоляції та зворотної відсипки.

Житловий комплекс «Кава з молоком» поєднує простір для життя та відпочинку, «живий» природний ландшафт, сучасну архітектуру та поряд з усіма важливими інфраструктурними можливостями міста.

Цей житловий комплекс призначений для активних людей, що цінують можливість перемкнутися з активных трудових буднів на пасивний відпочинок, інтелектуальні або спортивні розваги. Зберігають свій особистий простір, що піклуються про безпеку та добробут своєї родини.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Кава з молоком» забудовник Авантаж. АДРЕСА - м Харків, Лазьківка. РАЙОН - вул. Шевченко, Журавлівка. МЕТРО - героїв праці. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 22491 грн/м² ~ 801 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 780900 грн ~ від $ 27839. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4 - 8. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4 квартал 2022. ПОЧАТОК РОБІТ - 3-кв 2020. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - цегляна кладка. ПАРКОВКА - надземний.