Новини будівництва ЖК Континенталь липень 2023

Континенталь

Як повідомили СтройОбзор в компанії  СК Констракшн Груп  на об'єкті  ЖК Континенталь на Валентинівський, біля станції метро Студентська, продовжуються роботи з обробки фасаду комерційної частини будівлі та відновлення фасаду зруйнованого внаслідок прильоту. Завершуємо монтаж системи вентиляції комерційної частини та загальної системи вентиляції та димовидалення. Завершено роботи з влаштування зовнішніх мереж злив, водопроводу та водовідведення. Чекаємо на дозвіл на підключення до міських мереж.

Починаємо роботи з благоустрою прибудинкової території. Завершуємо роботи з монтажу ліфтів та ліфтогового обладнання. Продовжується пусконалагодження, тестування та перевірка ліфтів інженерами експлуатації ліфтового обладнання.Відновлено всі керамоблочні, цегляні та бетонні конструкції, пошкоджені від прильоту. Виконуються роботи з монтажу електротехнічного обладнання у щитових.Продовжуємо виконувати сантехнічні роботи, внутрішні мережі водопостачання. Продовжуємо оздоблювальні роботи у місцях загального користування.

Континенталь

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Континенталь. Забудовник СК Констракшн Груп. АДРЕСА - вул. Валентинівська, 15-а. РАЙОН - Салтівка, С.Салтівка. МЕТРО - Студентська. КЛАС - бізнес. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - мнолітно-каркасна, керамічна цегла. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ – відкрита. ПАРКУВАННЯ - надземна.