Новини будівництва ЖК "Люксембург" І черга липень 2021

ЖК "Люксембург" І черга липень 2021

Як повідомили СтройОбзор у компанії Авантаж на будівельному майданчику ЖК "Люксембург" І черга виконувалися наступні роботи:
- Повністю завершені роботи з влаштування мокрого фасаду.
- Завершуються роботи з благоустрою прибудинкової території, покладена плитка та граніт, встановлені габіони.
- Завершується монтаж поливу території благоустрою.
- На 90% завершено монтаж зовнішнього освітлення прибудинкової території, встановлено опори та світильники.
- Завершується монтаж систем відеоспостереження та контролю доступу. Встановлені камери відеоспостереження та викличні панелі на під'їзд.
- Ведуться підготовчі роботи до початку озеленення території, а також влаштування зеленої покрівлі на виїздах з підземного паркінгу.
- Завершені роботи з обробки виходу на покрівлю, димоходів та вентиляційних каналів,
- На покрівлі укладають 2й шар руберойду, ведуться роботи з монтажу блискавкозахисту будинку.

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК "Люксембург" І черга по вул. Динамівської - об'єкт класу "люкс" з підземним паркінгом, розташований в одній з кращих зон відпочинку країни - впритул до парку ім. Горького. У трьох секціях 9-поверхового будинку буде 141 квартира, 5 з яких - дворівневих. Будинок представлений одно-, двох-, трьох- та п'ятикімнатними квартирами, площею від 52 до 204 кв.м. Забудовник Авантаж АДРЕСА - вул. Динамівська, 3. РАЙОН - центр, Нагорний район. МЕТРО - Ботанич. садНаукова. КЛАС - преміум. ЦІНА - 40796 грн/м² ~ 1454 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 6494723 грн ~ від $ 231540. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9/15 поверхів. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - поетапно. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.